شناسه : 4032
ش., 11/26/2016 - 21:20
نویسنده : adminazsh
همایش روز قشر بسیج حقوقدانان آذربایجان شرقی

همایش روز قشر حقوقدانان بسیجی استان آذربایجان شرقی با محوریت مبارزه با فساد و اشرافی گری با حضور پرشور حقوقدانان استان برگزار گردید.

«در آخرین روز از هفته بسیج، همایش حقوقدانان بسیجی استان آذربایجان شرقی، با محوریت مبارزه با فساد و اشرافی گری با حضور گسترده و پرشور حقوقدانان برگزار شد.»

«روز شنبه ۶ آذر ماه ۱۳۹۵ ، در آخرین روز از هفته بسیج، همایش حقوقدانان بسیجی استان آذربایجان شرقی، با محوریت مبارزه با فساد و اشرافی گری در محل سالن همایش مجتمع فرهنگی، رفاهی صدرا با حضور گسترده و پرشور حقوقدانان برگزار شد.»

همایش سالانه روز قشر حقوقدانان بسیجی، ششم آذر ماه ۱۳۹۵، همزمان با آخرین روز از هفته بسیج، با موضوع مبارزه با فساد و اشرافی گری در تبریز، سالن همایش مجتمع فرهنگی، رفاهی صدرا با حضور گسترده قضات، وکلا، اساتید دانشگاه، سردفتران و کارشناسان حقوقی و ... برگزار شد. در این مراسم بعد از تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط برادر رضایی قاری بین المللی و حقوقدان بسیجی عضو سازمان و پخش سرود ملی، آقای دکتر عزیزی بهروز مسئول محترم سازمان بسیج حقوقدانان استان آذربایجان شرقی و فرماندهی محترم سپاه عاشورا، سردار کریمیان به ایراد سخنرانی پرداختند. گزارش تفصیلی سخنرانی های ایراد شده متعاقبا در سایت قرار داده خواهد شد.

در این مراسم حادثه تروریستی حلّه عراق به شدت محکوم گردید و با خانواده های محترم و بازماندگان این حادثه و حادثه برخورد قطارهای مسافربری تبریز، مشهد و سمنان، مشهد که منجر به فوت بیش از ۴۰ تن از همشهریان و عزاداران امام حسین (ع) و شیفتگان پیامبر اعظم (ص)، امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) گردید اظهار همدردی شد. همچنین حقوقدانان حاضر از دولت محترم و مسئولین مصرانه درخواست تعقیب و مجازات خاطیان و مقصرین این حادثه را کردند. 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید