مراسم روز قشر حقوقدانان بسیجی استان آذربایجان شرقی

تصاویر همایش حقوقدانان بسیجی آذربایجان شرقی

روز شنبه ۶ آذر ماه ۱۳۹۵ ، در آخرین روز از هفته بسیج، همایش حقوقدانان بسیجی استان آذربایجان شرقی، با محوریت مبارزه با فساد و اشرافی گری در محل سالن همایش مجتمع فرهنگی، رفاهی صدرا با حضور گسترده و پرشور حقوقدانان برگزار شد.

«روز شنبه ۶ آذر ماه ۱۳۹۵ ، در آخرین روز از هفته بسیج، همایش حقوقدانان بسیجی استان آذربایجان شرقی، با محوریت مبارزه با فساد و اشرافی گری در محل سالن همایش مجتمع فرهنگی، رفاهی صدرا با حضور گسترده و پرشور حقوقدانان برگزار شد.»

همایش سالانه روز قشر حقوقدانان بسیجی، ششم آذر ماه ۱۳۹۵، همزمان با آخرین روز از هفته بسیج، با موضوع مبارزه با فساد و اشرافی گری در تبریز، سالن همایش مجتمع فرهنگی، رفاهی صدرا با حضور گسترده قضات، وکلا، اساتید دانشگاه، سردفتران و کارشناسان حقوقی و ... برگزار شد. در این مراسم بعد از تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط برادر رضایی قاری بین المللی و حقوقدان بسیجی عضو سازمان و پخش سرود ملی، آقای دکتر عزیزی بهروز مسئول محترم سازمان بسیج حقوقدانان استان آذربایجان شرقی و فرماندهی محترم سپاه عاشورا، سردار کریمیان به ایراد سخنرانی پرداختند.

در این مراسم حادثه تروریستی حلّه عراق به شدت محکوم گردید و با خانواده های محترم و بازماندگان این حادثه و حادثه برخورد قطارهای مسافربری تبریز، مشهد و سمنان، مشهد که منجر به فوت بیش از ۴۰ تن از همشهریان و عزاداران امام حسین (ع) و شیفتگان پیامبر اعظم (ص)، امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) گردید اظهار همدردی شد. همچنین حقوقدانان حاضر از دولت محترم و مسئولین مصرانه درخواست تعقیب و مجازات خاطیان و مقصرین این حادثه را کردند. 

همایش حقوقدانان بسیجی استان آذربایجان شرقی
همایش حقوقدانان تبریز
سازمان بسیج حقوقدانان استان آذربایجان شرقی
بسیج حقوقدانان
سازمان بسیج حقوقدانان استان آذربایجان شرقی
همایش حقوقدانان بسیجی تبریز
هفته بسیج- همایش حقوقدانان تبریز
سردار غلام عسگر کریمیان
همایش روز قشر بسیج حقوقدانان
دکتر صمد عزیزی بهروز
مبارزه با فساد و اشرافی گری
همایش حقوقدانان بسیجی استان آذربایجان شرقی
همایش حقوقدانان استان آذربایجان شرقی
بسیج حقوقدانان آذربایجان شرقی
هفته بسیج
همایش روز قشر بسیج حقوقدانان
همایش مبارزه با فساد و اشرافی گری

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.